8 Kongres Młodych Matematyków Polskich
8 Kongres Młodych Matematyków Polskich
8 Kongres Młodych Matematyków Polskich
8 Kongres Młodych Matematyków Polskich
8 Kongres Młodych Matematyków Polskich
8 Kongres Młodych Matematyków Polskich
8 Kongres Młodych Matematyków Polskich

Program

Prelegenci

czwartek, 22 września 2022

14:00-16:45 - rejestracja (WMiI UŁ, sala D102)
16:45-17:30 - wykład plenarny 1 (Wydział Zarządzania UŁ, Aula A) - Marek Kordos
17:30-18:00 - przerwa kawowa (Wydział Zarządzania UŁ, Aula A)
18:00-19:30 - otwarcie Kongresu (Wydział Zarządzania UŁ, Aula A)
19:30-20:30 kolacja (stołówka UŁ)
20:30 - autokar dla osób mieszkających na PŁ (WMiI)

piątek, 23 września 2022

Dla uczestników Kongresu biorących udział w Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej, zawody I stopnia zostaną przeprowadzone na Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ.

7:30-8:30 - śniadanie dla osób zakwaterowanych na PŁ (stołówka PŁ)
8:00-9:00 - śniadanie dla osób zakwaterowanych na UŁ (stołówka UŁ)
9:15-10:00 - wykład plenarny 2 (Wydział Zarządzania UŁ, Aula A) - Adam Skalski
10:00-10:45 - wykład plenarny 3 (Wydział Zarządzania UŁ, Aula A) - Zdzisław Pogoda
10:45-11:15 - przerwa kawowa (Wydział Zarządzania UŁ)
11:15-12:00 - wykład plenarny 4 (Wydział Zarządzania UŁ, Aula A) - Krzysztof Ciesielski
12:15-13:45 - wykłady uczniów (3 sesje po 3 uczestników po 20 minut plus dyskusja i przerwa, WMiI UŁ)
13:45-15:15 - obiad (stołówka UŁ)
15:15-18:30 - zwiedzanie Centrum Nauki i Techniki EC1
18:30-19:30 - kolacja (stołówka UŁ)
19:45 - autokar dla osób mieszkających na PŁ (spod stołówki UŁ)
20:00 - Noc z Matematyką na UŁ
20:30 - Noc z Matematyką na PŁ (kampus B, budynek B9, aula F10)

sobota, 24 września 2022

7:30-8:30 - śniadanie dla osób zakwaterowanych na PŁ (stołówka PŁ)
8:00-9:00 - śniadanie dla osób zakwaterowanych na UŁ (stołówka UŁ)
9:30-12:30 - gra miejska "Ślepy Maks" 12:30-13:30 - obiad dla osób zakwaterowanych na PŁ (stołówka PŁ)
13:30-14:30 - obiad dla osób zakwaterowanych na UŁ (stołówka PŁ)
12:30-16:45 - wydawanie certyfikatów uczestnictwa (kampus B, budynek B9, sala 52)
14:30 - finał Konkursu Uczniowskich Prac z Matematyki - wystąpienia finalistów (PŁ - kampus B, budynek B9)
15:15-16:45 - wykłady uczniów (3 sesje po 3 uczestników po 20 minut plus dyskusja i przerwa, PŁ - kampus B, budynek B14)
17:00-17:45 - przerwa kawowa (PŁ - kampus A, Alchemium)
17:45-18:30 - wykład plenarny 5 (PŁ - kampus A, Alchemium) - Tomasz Czajka
18:45-19:30 - kolacja dla osób zakwaterowanych na UŁ (stołówka PŁ)
19:30-20:15 - kolacja dla osób zakwaterowanych na PŁ (stołówka PŁ)
19:45 - autokar dla osób mieszkających na UŁ (spod stołówki PŁ)
20:30 - wydarzenia towarzyszące (dla osób mieszkających na UŁ)
20:30 - seans filmowy (dla osób mieszkających na PŁ) - kino "Helios"

niedziela, 25 września 2022

7:30-8:30 - śniadanie dla osób zakwaterowanych na UŁ (stołówka UŁ)
8:00-9:00 - śniadanie dla osób zakwaterowanych na PŁ (stołówka PŁ)
9:30-10:00 - zakończenie Konkursu Uczniowskich Prac z Matematyki (PŁ - Alchemium)
10:00-10:45 - wykład plenarny 6 (PŁ - Alchemium) - Marek Kałuszka
10:45-11:30 - przerwa kawowa (PŁ - Alchemium)
11:30-12:15 - wykład plenarny 7 (PŁ - Alchemium) - Taras Banakh
12:30-13:00 - zamknięcie Kongresu (PŁ - Alchemium)
13:15-14:45 - obiad na PŁ (stołówka PŁ)
14:00 - autokar dla osób mieszkających na UŁ (spod stołówki PŁ)


Ministerstwo Edukacji i Nauki Polska Akademia Nauk Politechnika Łódzka Uniwersytet Łódzki Marszałek Województwa Łódzkiego Prezydent Łodzi Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej Łódź